Poháre strieborné 18 cm

KPP35-018

Nový produkt

Papierové poháre sú výborné na oslavy, záhradné párty alebo pri posedení s kamarátmi pri koláčiku.

Poháre sú striebornej farby vyrobené z papiera.

Objem papierových strieborných pohárov je 220 ml.

Balenie obsahuje 6 ks.

30 položiek skladom

0,95 € S DPH

Dodanie: 1 až 3 dni

Súvisiace produkty

Taniere sú výborné na oslavy, záhradné párty alebo pri posedení s kamarátmi pri koláčiku. Taniere sú striebornej farby vyrobené z papiera. Priemer papierových strieborných tanierov je 18 cm. Balenie obsahuje 6 ks.

1,15 € S DPH
Dodanie: 1 až 3 dni

Poháre sú vyrobené z papiera takže sa počas oslavy nemusíte báť o svoje deti že sa pri rozbití porežú. Farba: lesklá ružovo zlatá Objem poháre: 220 ml Papierové poháre sú výborne na oslavy, záhradné párty, karnevale a iné slávnostné udalosti.

0,95 € S DPH
Dodanie: 1 až 3 dni

Taniere sú vyrobené z papiera takže sa počas oslavy nemusíte báť o svoje deti že sa pri rozbití porežú. Farba: lesklá ružovo zlatá Priemer taniera 23 cm Papierové taniere sú výborne na oslavy, záhradné párty, karnevale a iné slávnostné udalosti.

1,60 € S DPH
Dodanie: 1 až 3 dni

Taniere sú vyrobené z papiera takže sa počas oslavy nemusíte báť o svoje deti že sa pri rozbití porežú. Farba: tyrkysová Priemer tanierov 23 cm Papierové taniere sú výborne na oslavy, záhradné párty, karnevale a iné slávnostné udalosti.

1,10 € S DPH
Dodanie: 1 až 3 dni

Poháre sú vyrobené z papiera takže sa počas oslavy nemusíte báť o svoje deti že sa pri rozbití porežú. Farba: tyrkysová Objem pohárov 180 ml Papierové poháre sú výborne na oslavy, záhradné párty, karnevale a iné slávnostné udalosti.

0,70 € S DPH
Dodanie: 1 až 3 dni

Poháre sú vyrobené z papiera takže sa počas oslavy nemusíte báť o svoje deti že sa pri rozbití porežú. Farba: púdrová ružová Objem pohárov je 180 ml Papierové poháre sú výborne na oslavy, záhradné párty, karnevale a iné slávnostné udalosti.

0,70 € S DPH
Dodanie: 1 až 3 dni

Taniere sú vyrobené z papiera takže sa počas oslavy nemusíte báť o svoje deti že sa pri rozbití porežú. Farba: púdrová ružová Priemer tanierov 18 cm Papierové taniere sú výborne na oslavy, záhradné párty, karnevale a iné slávnostné udalosti.

1,10 € S DPH
Dodanie: 1 až 3 dni

Top