Krtko 

Počet produktov v kategórii: 7

Nádherné tradičné slamky na pitie zo sady Krteček, ktoré potešia každého malého i veľkého nadšenca tohto kresleného seriálu. V balení 8 ks.

1,89 € S DPH
Dodanie: 1 až 3 dni

Nádherné tradičné poháriky zo sady Krteček, ktoré potešia každého malého i veľkého nadšenca tohto kresleného seriálu. V balení 8 ks.

1,90 € S DPH
Dodanie: 1 až 3 dni

Nádherné tradičné servítky zo sady Krteček, ktoré potešia každého malého i veľkého nadšenca tohto kresleného seriálu. V balení 20 ks troj-vrstvových servítkov s rozmermi 33 x 33 cm.

2,25 € S DPH
Dodanie: 1 až 3 dni

Nádherné tradičné taniere zo sady Krteček, ktoré potešia každého malého i veľkého nadšenca tohto kresleného seriálu. V balení 8 ks s priemerom 23 cm.

2,35 € S DPH
Dodanie: 1 až 3 dni

Nádherné tradičné tortové sviečky zo sady Krteček, ktoré potešia každého malého i veľkého nadšenca tohto kresleného seriálu. V balení 4 ks - krtko a jeho kamaráti myška, žabka a ježko.

2,93 € S DPH
Dodanie: 1 až 3 dni

Nádherné tradičné klobúčiky zo sady Krteček, ktoré potešia každého malého i veľkého nadšenca tohto kresleného seriálu. V balení 8 ks.

3,26 € S DPH
Dodanie: 1 až 3 dni

Nádherné tradičné frkačky zo sady Krteček, ktoré potešia každého malého i veľkého nadšenca tohto kresleného seriálu. V balení 8 ks.

3,51 € S DPH
Dodanie: 1 až 3 dni
Zobrazených 1 - 7 z 7 položiek

Top